DĀVANU KARTES IEGĀDES UN IZMANTOŠANAS NOTEIKUMI

Pasūtījuma, piegādes un apmaksas noteikumi

1. Real Quest dāvanu karti var iegādāties tīmekļa vietnē realquest.lv
2. Iegādājoties dāvanu karti, ir jāizvēlas tās nominālvērtība, jānorāda pircēja vārds, uzvārds, telefona numurs un e-pasta adrese.
3. Dāvanu karte ir derīga vienai komandai no 2 līdz 5 cilvēkiem vienas Real Quest istabas apmeklējumam jebkurā dienā no plkst. 10:30 līdz plkst. 21:00 vai 22:30 ieskaitot atkarībā no kartes nominālvērtības.
4. Dāvanu karte derīga 3 (trīs) mēnešus no tās iegādes dienas.
5. Apmaksa tiek veikta mūsu tīmekļa vietnē, izmantojot debetkarti vai kredītkarti (VISA, VISA Electron, Maestro un MasterCard) vai izmantojot elektronisko norēķinu sistēmu Paypal. Visas cenas ir norādītas eiro valūtā.
6. Pēc dāvanu kartes veiksmīgas apmaksas, tā tiks nosūtīta uz norādīto e-pasta adresi. Ja kāda iemesla dēļ karte netiek saņemta, lūdzu, zvaniet pa telefonu: +371 27407426 vai rakstiet mums uz e-pastu: info@realquest.lv.
7. Iegādāto dāvanu karti var izmantot tikai vienu reizi.
8. Spēle, par kuru plānojat norēķināties ar mūsu dāvanu karti, jārezervē tīmekļa vietnē realquest.lv.
9. Pirms kvesta spēles sākuma dāvanu karte ir jānodot Real Quest operatoram.
10. Nozaudēšanas gadījumā karte netiek atjaunota.
11. Dāvanu karti, kurai ir beidzies derīguma termiņš, nav iespējams atjaunot, un nauda netiek atgriezta.

Preces un naudas atgriešana

Jums ir tiesības atgriezt dāvanu karti 14 dienu laikā pēc pirkuma, ja šī karte netika izmantota.
Lai atgrieztu dāvanu karti:
— jums iepriekš jāvienojas par vizīti pa telefonu: +371 27407426 vai uzrakstot mums uz e-pastu: info@realquest.lv,
— kartes pircējam ir jāatnāk klātienē mūsu ofisā Peitavas ielā4, Rīgā, uzrādot personu apliecinošus dokumentus (pasi, ID karti),
— uzrakstīt iesniegumu par naudas atgriešanu.
Pēc šo noteikumu izpildīšanas nauda tiks atgriezta uz jūsu norādīto kontu 10 darba dienu laikā, un dāvanu karte kļūs nederīga.

KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA

1. Lietotājs, kurš izmanto tīmekļa vietni, piekrīt esošajai Konfidencialitātes politikai un personīgo datu apstrādes noteikumiem.
2. Esošā Konfidencialitātes Politika apliecina tīmekļa vietnes Administrācijas atbildību par lietotāju personīgo datu neizpaušanu un aizsardzību, kurus lietotājs iesūta, izveidojot lietotāja kontu vai pērkot dāvanu karti.
3. Veicot apmaksu ar debeta vai kredītkarti (VISA, VISA Electron, Maestro и MasterCard) vai izmantojot PayPal sistēmu, visas operācijas ar bankas karšu datiem tiek veiktas caur sertificētiem uzņēmumiem VISA un MasterCard servisiem / PayPal servisu. Karšu un banku lietotajā datu apstrāde notiek atbilstošā servisa vietnē, savukārt gala apmaksas apstiprinājums tiek ievadīts bankas lapā. Tīmekļa vietnes administrācijai nav pieejas pie lietotāja ievadītās konfidenciālās informācijas (karšu numuriem, banku sistēmu ieejas datiem). Tas saņem tikai apmaksas apstiprinājumu.
4. Tīmekļa vietnes izmantošanas laikā automātiski tiek apkopoti dažādi tehniski dati, iekļaujot IP adresi, sīkdatnes, meklēšanas vēsture un citi. Jūs varat iestatīt savu meklēšanas sistēmu, lai sīkdatnes netiktu saglabāti.
5. Lietotāja personiskie dati var tikt nodoti Latvijas Republikas valsts pilnvarotām personām tikai un vienīgi saskaņā ar Latvijas Republikas noteikto likumdošanu.
6. Lietotājs piekrīt tam, ka tīmekļa vietnes Administrācijai ir tiesības nodot lietotāja personīgos datus, lai izpildītu pasūtījumu, trešajām pusēm, piemēram kurjera servisiem, pasta organizācijām, elektrosakaru operatoriem.
7. Lietotājs piekrīt tam, ka tīmekļa vietnes Administrācijai ir tiesības nodot anonīmus savāktus datus, trešajām pusēm, lai palīdzētu piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Piemēram Google Analytics.
8. Tīmekļa vietnes Administrācijai ir tiesības veikt izmaiņas pastāvošajā Konfidencialitātes politikā bez saskaņošanas ar lietotāju.
9. Jaunā Konfidencialitātes politika stājas spēkā ar tās izvietošanu tīmekļa vietnē.

PIEKRIŠANA DATU APSTRĀDEI

Ar šo, saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 2016/679 no 2016.gada 27.aprīļa par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi, turpmāk dodu savu piekrišanu pārzinim SIA “Softteh”, reģ.Nr. 40103601584, manu personas datu apstrādei sekojošiem nolūkiem:
* Noformēt un nosūtīt uz manu norādīto e-pasta adresi elektronisko dāvanu karti;
* Sazināties ar mani pa e-pastu vai telefonu, ja saistībā ar dāvanu kartes iegādāšanos ir radušās tehniskas problēmas vai citi neatrisināti jautājumi.